Pon - Pt 08:00 - 17:00O Firmie

O SFARO

Firmę SFARO założyliśmy w Świdnicy, na terenie województwa dolnośląskiego. Naszym głównym profilem działalności są remonty i wykończenia wnętrz. Nad realizacją naszych usług czuwa właściciel, Robert-Ioan Şfanţar.

Bez problemu realizujemy najbardziej oryginalne projekty na prace glazurnicze naszych Klientów. W razie potrzeby docinamy płytki i montujemy je według przygotowanego wzoru. Mamy odpowiednie narzędzia do kładzenia glazury o nietypowych wymiarach lub w trudno dostępnych miejscach. Podczas remontu łazienki montujemy wszystkie urządzenia sanitarne i armaturę.

Oferujemy także prace hydroizolacyjne w łazienkach oraz wykonanie odpływu liniowego dla balkonu, tarasu, czy ścian.Pracujemy z matą hydroizolacyjną.

Po zakończeniu podstawowych prac remontowych oferujemy także montaż drobnych elementów wykończeniowych.

Jako doświadczona kadra firmy Sfaro naszym Klientom zapewniamy bezpłatny dojazd na terenie Świdnicy, Bielawy i Dzierżoniowa. Po obejrzeniu mieszkania i ustaleniu prac remontowych, jakich wymaga, sporządzimy niezobowiązującą wycenę. Doradzimy w kwestii wyboru materiałów budowlanych. Prace remontowo-wykończeniowe, które wykonujemy to między innymi:

  Montaż parapetów, drzwi, okien

  Prace Glazurnicze / Terakota / Kamień Dekoracyjny

  Różne rodzaje hydroizolacji

  Montaż schodów Strychowych

  Suche Wylewki

  Montaż Paneli

  Biały Montaż

  Gładzie oraz malowanie

  Montaż naturalnego kamienia